BCAA Aminokwasy złożone

Sortuj wg:
 • BT BCAA Nano 3 D 90 kaps

  BCAA Nano 3D to kapsułki najwyższej jakości, zawierające wolną formę aminokwasów.

  Cena:35.00
 • Biogenix BCAAgenix Load - 700g

  Aminokwasy o rozgałęzinych łańcuch bocznych (BCAA), do których zalicza się L-leucynę, L-walinę i L-izoleucynę, ze względu na swoją bezdyskusyjną skuteczność, na dobre zagościły w sportowej suplementacji zarówno zawodowców, jak i amatorów. BCAA należą do grupy aminokwasów egzogennych, co jest równoznaczne temu, iż muszą być dostarczane z pożywieniem, aby zapewnić prawidłowy przebieg wielu ważnych procesów metabolicznych w organizmie. Podstawową ich funkcją nadal pozostaje budowanie struktur białkowych, stanowiąc w nich ogromny odsetek, bo aż ok. 35-40% w tkance mięśniowej organizmu. 

  Cena:80.00
 • Dymatize BCAA - 400tab

  Dymatize BCAA Complex wyprodukowano w oparciu o najwyższej jakości surowce. Proporcja pomiędzy poszczególnymi aminokwasami - izoleucyną, leucyną i waliną jest optymalnie dostosowana do potrzeb organizmu obciążonego treningiem.

  Cena:110.00
 • Dymatize BCAA complex 300g

  Dymatize Nutrition BCAA Complex 5050 to nowoczesne łatwoprzyswajalne aminokwasy rozgałęzione BCAA. Suplement diety Dymatize BCAA nie tylko osłoni Twoje mięśnie przed ich rozpadem w skutek ćwiczeń na siłowni, ale także będzie stymulować rozbudowę tkanki mięśniowej w kulturystyce i fitness.

  Cena:85.00
 • FA Nutrition BCAA Core - 350g

  BCAA to 3 aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach bocznych (leucyna, izoleucyna i walina) należące do aminokwasów egzogennych, czyli takich których organizm sam nie potrafi syntetyzować i musi otrzymywać je z zewnątrz wraz z pożywieniem. Wagowo stanowią one prawie 40% suchej masy mięśni człowieka, są więc jednymi z najliczniej występujących aminokwasów w tej tkance. Suplementacja leucyną, izoleucyną i waliną z reguły proponowana jest w ich wzajemnym stosunku ilościowym 2:1:1, jako najbardziej zbliżona do ilościowych proporcji tych aminokwasów obserwowanych w organizmach żywych.
  BCAACore® to produkt zawierający aminokwasy rozgałęzione w 3 różnych formach – wolna forma aminokwasu, sól aminokwasu z kwasem alfa-ketoglutarowym oraz ester etylowy aminokwasu wzbogacone dodatkiem jabłczanu cytruliny.

  Cena:85.00
 • FA Nutrition Xtreme 3R - 500g MEGA PROMOCJA CENOWA!!!!!

  Anaboliczny i antykataboliczny, wysoce zaawansowany suplement około treningowy dla wszystkich sportowców.

  Zawiera kompletne i synergistyczne połączenie egzogennych aminokwasów EAA i BCAA, 3 różne form GLUTAMINY a także inne aktywne substancje w maksymalnie dużych i odpowiednio skutecznych dawkach. Wszystkie składniki razem wpływają na skrócenie czasu regeneracji po intensywnych ćwiczeniach fizycznych oraz odnowy biologicznej całego organizmu. Szybko zregenerowany i w pełni wypoczęty organizm jest gotowy do kolejnych intensywnych treningów i dalszego rozwoju.

  Zobacz całość: http://sklep.kfd.pl/fa-nutrition-xtreme-3r-500g-p-1866.html#ixzz2ccZeQn1n

  Cena:90.00
 • Fitness Authority - Xtreme Anticatabolix - 500g MEGA PROMOCJA CENOWA!!!!

  Sekret zdolności najlepszych sportowców do utrzymania dodatniego bilansu azotowego w czasie intensywnych treningów oraz szybszej regeneracji niż u zwykłych śmiertelników tkwi we właściwym użyciu aminokwasów rozgałęzionych (BCAA). Posiadają one zdolność do niezależnej stymulacji syntazy białek wewnątrz mięśni i tworzenia wysoce anabolicznego środowiska, które przyśpiesza regenerację.

  Cena:85.00
 • Fitness Authority - Xtreme BCAA 5000 - 400g

  - Najwyższej jakości i czystości aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach.
  - Optymalnie skuteczna ilość 5000 mg BCAA w porcji.
  - Najlepszy stosunek ilościowy - leucyna : izoleucyna : walina 2:1:1.
  - Bardzo wysoka zawartość L- Leucyny 2500 mg w każdej porcji.
  - Pomagają wspierać anabolizm komórek mięśniowych.
  - Pomagają w szybszej regeneracji mięśni bezpośrednio po wysiłku.
  - Czyste BCAA bez jakichkolwiek dodatków.

  Cena:80.00