Testosteron, ZMA, Tribulus

Sortuj wg:
 • 4+ Testo

  Testo+ to nieosiągalna do tej pory na rynku mieszanka składników mających za zadanie maksymalnie podnieść poziom testosteronu bazująca na Tribulus Terrestris. W porównaniu z konkurencyjnymi produktami Testo+ zawiera nie 20% czy 30% aktywnych saponin ale aż 90%! Większa ilość saponin to lepsze działanie produktu.

  Cena:110.00
 • Dymatize - GABA - 111 g

  GABA - 111g
  Najnowsze badania dowodzą, że obniżenie poziomu kwasu gammaaminomasłowego GABA w mózgu jest podstawowa przyczyną ataków padaczki. Poziom tego aminokwasu w mózgu regulują dwa enzymy gammaaminotransferaza odpowiedzialna za degradację GABA oraz dekarboksylaza kwasu glutaminowego, odpowiadająca za biosyntezę GABA, czyli za jego powstawanie z kwasu glutaminowego.
  Dymatize Nutrition GABA przynosi ponadto zadziwiające efekty jako spalacz tkanki tłuszczowej. Dlaczego tak się dzieje? Otóż GABA stymuluje produkcję hormonu wzrostu (HGH), który w dużej mierze jest odpowiedzialny za spalanie tłuszczu w organizmie. Hormon wzrostu, nazywany również hormonem młodości stymuluje budowę masy mięśniowej. Poprzez nasilenie procesów odchudzania i spalania tłuszczów w mitochondriach i uzyskiwania z nich dodatkowej energii, GABA zwiększa wytrzymałość i poprawia wydolność mięśni.

  Cena:55.00
 • FA Nutrition Xtreme Anabolic Stack 120kaps

  Suplement pobudzający naturalną produkcję testosteronu w organizmie poprzez wykorzystanie działania roślinnych substancji biologicznie czynnych oraz kwasu D-asparginowego, które wspomagają wzrost siły i wytrzymałości mięśni oraz rozbudowę masy mięśniowej. Całkowicie naturalny i bezpieczny.

  Krótka charakterystyka
  Pobudza naturalną produkcję testosteronu
  Blokuje aktywność kortyzolu w organizmie
  Pobudza wydzielanie hormonu LH
  Zwiększa i nasila anabolizm mięśni
  Zwiększa siłę i masę mięśniową
  Aż 3120 mg kwasu D-asparaginowego w każdej porcji
  W jakim celu jest stosowany

  Cena:96.00
 • FA Nutrition Xtreme Test Stack 120kaps

  XTREME TEST STACK® to suplement diety, który pobudza wydzielanie naturalnego poziomu wolnego testosteronu.

  Zawiera unikalny zestaw mikroelementów cynku i magnezu oraz witaminy B6 w specjalnej formule anabolicznej oraz unikalne połączenie wyciągów z buzdyganka naziemnego i kozieradki pospolitej.

  Krótka charakterystyka
  Bezpieczny i skuteczny booster testosteronu
  Naturalne substancje wspierające produkcję testosteronu
  Maksymalizacja wzrost siły i masy mięśniowej
  Długotrwały efekt anaboliczny
  Zwiększa tempo syntezy białek
  Pobudza procesy anaboliczne
  Opakowanie starcza na pełny 30 dniowy cykl suplementacji

  Cena:137.00
 • FA-Test Core

  Wysokiej jakości amerykański anabolik w kapsułkach zwiększający poziom wolnego testosteronu. Bardzo dobra odżywka sportowa w postaci kapsułek na masę zawierająca wysokoskoncentrowany ekstrakty wspierające produkcję testosteronu. Silny booster testosteronu dla sportowców skutkuje rozwojem tkanki mięśniowej, wpływa na wzrost siły i wytrzymałości. Suplement również zwiększa męskie libido i poprawia jakość życia sexualnego.

  Cena:110.00
 • HI-TEC Black Devil 240 kap.

  Black Devil - potężny booster testosteronu oparty o naukowo opracowany kwas D-asparaginowy i składniki dodatkowo zwiększające poziom wolnego testosteronu podnoszące libido.

  Naturalnie podnosi poziom testosteronu
  Zwieksza libido
  Podnosi hormon wzrostu, dopaminy oraz gaba
  Przyspiesza regenerację
  Poprawia parametry siłowe
  Wspiera rozwój beztłuszczowej masy mieśniowej

  Cena:87.00
 • Muscletech Hexatest - 168kap

  HexaTest został stworzony aby jak najszybciej ponieść stężenie testosteronu. Dzięki unikalnej recepturze HexaTest jest to możliwe już w 21dni. W dzienniku badań klinicznych opublikowanym przez jedną z większych uczelni USA stwierdzono że odpowiednia suplementacja karnityny zawartej w HexaTest wraz z formułą wzmacniacza testosteronu dała znaczny wzrost stężenia testosteronu w porównaniu z przyjmowaniem placebo.

  Cena:120.00
 • PVL Tribulus Maxx - 90kap

  Wyciąg z Tribulus Terrestris  to bardzo popularny i zarazem skuteczny preparat, podwyższający naturalnie poziom męskiego hormonu anaboliczno-androgennego testosteronu. Tribulus Maxx zwiększenia poziomu energii, zapobiegania depresjom, impotencji i leczeniu niepłodności u mężczyzn i kobiet, oraz w celu zwiększenia sił i wytrzymałości, naturalnie zwiększa poziom testosteronu w organizmie mężczyzny.

  Cena:55.00